Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 12-13 lövés kombinációk...

Fifa 12-13 lövés kombinációk Xbox-on?

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani pár gomb kombinációt, amivel speciális kapuralövést tudok csinálni? Mondjuk hogy keményen megrúgja a labdát ami esetleg még 40-ről is beakad, vagy amit eltekerek a kapus mellett.


+ szabadrúgásnál kombinációk, hogyan lőjem a labdát.



2013. máj. 31. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy észre vetted-e, de például büntetőnél a sarokban a játékos neve alatt megy oda-vissza egy kis vonal... ha a zöldön van, akkor kell elrúgni a labdát.. bocsi, de mást nem tudok segíteni. Nekem is új még.

De amúgy ha már itt tartunk, nem tudod véletlenül, hogy a kapussal hogyan kell vetődni 11-esnél? Nekem sose sikerül.

2013. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A két görgő közül az egyiket el kell húzni abba az irányba, amerre vetődni akarsz, amikor rúgják a labdát. (Én mind a kettőt el szoktam húzni valamelyik irányba, így biztos elugrik.)
2013. jún. 3. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2013. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!