Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játék a Diablo 3?

Milyen játék a Diablo 3?

Figyelt kérdés

Megéri kiprobálni?

Ingyenes?

Mit kell csinálni?

Jó játék?



2013. máj. 30. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg.

Van trial, de am. fizetős.

Farmolni, lootolni.

Ezt szerintem mindenki döntse el maga, nekem nem a kedvencem, de el vagyok vele.

2013. máj. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ ...

A Trialja ingyenes ..

Egy ARPG felülnézetes karakter fejlesztős játék .. nézz róla gameplay-t megfogod érteni .


Nem rossz , de messze jobbat vártam én annó 1 éve ... nekem csalódás lett , rövid és könnyű , 2 hét után már a legnehezebb fokozaton is 4en vertük diablo-t ...

2013. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a diablo 2 be jött ez is be fog...de sok külömbséget ne várj....
2013. jún. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dawe93 ***** válasza:

1. Nem árt, ha szereted a sorozat elődjeit, illetve annak rokon fajtáit. Ha szereted az RPG-Hack n Slash stílusú játékokat, akkor mindenképp megér egy próbát.


2. A Starter Editon ingyenes. Korlátozott lehetőségei vannak (pl max. 13-as karakterszint), de azzal is bőven el lehet szórakozni. Achievementek teljesítése, stb.


3. Nagyon egyszerű. Kattintgatsz és így kaszabolsz. Ezen kívül gombokra leosztott képességek is vannak.


4. Az előzőekben leírtakhoz mérten teljesen egyénfüggő, hogy ki milyennek véli.

2013. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!