Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha most megvenném a Diablo...

Ha most megvenném a Diablo III-t mennyit tudnék vele keresni? Visszajönne az ára? (8000ft)

Figyelt kérdés
Megvenném, de nem tudom hogy megérné-e a megspórolt pénzem rááldozni. Nem a játék miatt, hanem a pénzcsinálás miatt venném meg.

2013. máj. 4. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
foleg a penzcsinalas miatt nem eri megvenni
2013. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már nem annyira.

Én januártól márciusig kerestem kb. 16.000 Ft-ot, úgy, hogy akkor kezdtem az egész farmolást.

Már még rosszabb a helyzet, mert egyre több az eladó, és egyre kevesebb a vevő, de talán ha javítanak a játékon a kiegészítővel és a patchekkel, akkor lehet ez még jó.

Pénzkeresés miatt már csak azért sem éri megvenni, mert rengeteg órát ott kell ülnöd előtte, és jelenleg csupán 1 actot lehet farmolni, aminek értelme is van, az is halál unalom a 20. kör után. Ha nem vagy jó monotonitástűrő, akkor nem fogsz vele játszani, abban a reményben sem, hogy találsz pár ezer forint értékű cuccot. Maga a játék sem lett méltó az elődeihez, de mivel kb. 100 óra után lehet csak megunni, ennyi pénzért szerintem megéri.

2013. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 3 hete vettem meg, és eddig 1200 ft-t kerestem
2013. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!