Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Diablo II Expansion Set:...

A Diablo II Expansion Set: Lord of Destruction nem indul el és egy hibaüzenetet ír ki. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A hibaüzenet (külön ablakban): Insert Expansion Disc [Helyezzen be kiterjesztéses CD-t/DVD-t]

Nos, mivel én a szülinapomra kaptam a gépemmel együtt, (gépemre telepítve volt, használatra készen) ezért fogalmam sincs, hogy mi lehet a gond. Akkor nem írt ki semmi hibát. Amúgy már régóta nem játszottam vele.



2013. máj. 4. 07:24
 1/6 sKillEr96 ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Nomost, a problema a kovetkezo: mivel ezt a jatekot egy masik lemezrol kell feltelepiteni (leven, hogy kiegeszitorol [expansion] beszelunk), igy ahhoz, hogy el lehessen inditani, nem az eredeti, hanem az expansion disc-et (vagyis azt a lemezt, amin a kiegeszito van) kell behelyezni a meghajtoba. Szoval csak annyi a dolgod, hogy beteszed a CD-t, amin a kieg. van es meg van oldva. Ha igy sem mukodik\nincs meg a lemez, csak szedd le mondjuk thepiratebay-rol, es kesz :D

2013. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, fogalmam sincs, hogy van-e hozzá CD. Amúgy megvan a normál Diablo II is, de az ugyanolyan volt mikor megnyitottam. Hát majd próbálkozok.

Ja és majd elfelejtettem: Magyar verzióról van szó!

2013. máj. 4. 13:16
 3/6 sKillEr96 ***** válasza:
Jaaaa, akkor lehet, hogy ott van a kutya elasva, mert altalaban az alapbol magyar verziok (de neha a magyarra patcheltek is) nagyon furcsan "viselkednek". Pelda: nekem megvan a Diablo 1, haver adta, mondta, hogy alapbol felmegy, crack is jo meg minden, de o peldaul 3ORAT sz@rakodott, mire felpatchelte magyarra, szoval lehet, hogy itt a gond. De sok jatekrol olvastam mar, hogy magyaritas utan nem mukodott megfeleloen. Tudom, ez nem sokat segit, csak gondoltam, megjegyzem.
2013. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, régen működött és utána nagyon, de tényleg sokáig nem is indítottam el. Hát már dolgozok az ügyön, és azt tudtam meg (részben első válaszolótól is) hogy le kéne menteni egy tárolóra (CD/DVD/pendrive vagy egyéb) és akkor amikor ezt írja ki akkor be kell tenni és úgy kell elindítani. Ez így van valahogy, nem?
2013. máj. 5. 21:05
 5/6 sKillEr96 ***** válasza:
Az is lehet eppenseggel, de nem biztos, en a helyedben leszednem ujra az egeszet, es ugy biztosan mukodne :D De persze, lehet, hogy ha kiirod az iso filet vagy amiben van, es beteszed, az is mukodhet, de nem biztos.
2013. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ó.. közben kiderült, hogy maga a játék nincsen jól telepítve. Elindítottam a Setup-ot és utána működött.

De ilyen később is előfordulhat? Mármint, ha rendesen van telepítve.

2013. máj. 8. 14:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!