Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az xbox 360 és a PS4 valóban...

Az xbox 360 és a PS4 valóban már nagyon a végét járja? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Nos halottam olyan pletykákat hogy a microsoft még nem facsart ki mindent az xbox 360-ból és még lenne ott egy kis energia mivel az xbox játékok fele arcade ami nem használja ki a gép teljesítményét.Ti ezt igaznak vélitek vagy van valóságalapja? Mert észre venni már azért hogy az xbox 360 már dolgozik rendesen a mai játékokkal és max teljesítményen pörög a rendszer szóval nem értem a microsoft mit akar még az xbox 360-tól.

2013. máj. 29. 19:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez csak egy sok közül,linkelnék,de törli az admin.

Hidd el hogy a legtöbb helyen ez a helyzet,a játékokkal kapcsolatban.

Ismerek olyan boltokat is,ahol egy árban mozognak,de az jóval kevesebb.

Console Corner

Game City

Colin Konzol


A Dishonored-et 6990Ft-ért vettem fóliásan(Magyar nyelven) Xbox360-ra ugyan ott PS3-ra 9990Ft (Game City)

Szerintem nagyon sok helyen drágábbak a PS3-as játékok ezt nyugodtan könyveld el magadban.

2013. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amúgy nem gratuláció kell hanem normálisan elmondhatod hol vannak egy árban a játékok hátha valakit érdekel.

Engem nem izgat mert mindig fóliás gamek-at veszek,és jobb áron mint a nagy átlag.

COD Black Ops II igaz hogy az Oroszoktól van de csak 22Dollár volt(zsír original) azért nem mindegy.

2013. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

konzolvilágban vannak nagyon jó árak és ott a PS3 játékok ugyanannyiba kerülnek mint az X360 játékok

Media Markt-ban és 576-ban szintén egy áron vannak csak ezek drága helyek

nem tudom te milyen helyeken vásárolsz ahol ennyivel drágábbak a PS3 játékok -.-

2013. máj. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azt elárulom hogy egy fóliás játékom sem került többe 10.000Ft-nál,használtat meg nem veszek.A PS3 játékok meg hidegen hagynak.A Skyrim-et is, megjelenésekor 9990Ft vettem fóliásan és akkor 12-15ropi körül mozgott az ára a Borderlands2 8990Ft ért 12 alatt nem is árulták mikor kijött,Dishonored 6990Ft(magyar felirattal)az is 10ropi körül mozgott mikor kiadták.

Nem hinném hogy én vásárolok drágán,szerintem bárki örülne ha ennyiért kapná a játékokat megjelenésükkor.

De ez nem fog megtörténni hidd el.

2013. jún. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De ne veszekedjetek már,hihetetlen hogy minden témánál elkezditek ezeket a hülyeségeket.Én ilyent nem kérdeztem hogy mennyi rá a játék,cd galaxysban meg a konzolvilagban is egyformán adják őket szóval más helyen nem annyira érdekel mert csak itt veszek játékot.576 meg dárga szerintem ott nem is veszek.
2013. jún. 1. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!