Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetek sárkány sámán...

Hogyan lehetek sárkány sámán a metin2-ben?

Figyelt kérdés
Akárhányszor találkozok egy sámánnal fénylik. : D Rákerestem miért kisült , hogy tanulnom kéne. De nekem semmi ilyet nem hozott be hogy menj ehhez vagy ahhoz a mesterhez.Hogy tudnám kitanulni?(ragyogás ,áldás stb) Karakterem Sámán lv 23 .Köszönöm előre is.

2013. máj. 28. 07:41
 1/5 anonim válasza:

Visszaállító tekercs, aztán mester, és sárkány harc oktató, vagy mi...

Aztán keresd azt a képességet amitől fénylessz...

szívesen

2013. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és visszaállító tekercset honnan szerezhetek?
2013. máj. 29. 07:10
 3/5 Dubikah ***** válasza:
Szia. Az előttem szólónak üzenem, hogy nem minden metinen van visszaállító teki. Amúgy map1re elmész (ahol kutyák, medvék stb. vannak) ott a városba bemész és Sárkányhatalom oktatóhoz mész. Rámész a “kezdeni“re, amint ezt megtetted jobbalsó sarokban megjelenik a “képesség fejlesztése“ fül, ráklikkelsz, ott meg a kis “+“ jelekkel tudod növelni a képesséfed szintjét.
2013. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na ezt megpróbálom fejlesztést vágom csak azt a sárkányos cuccot nem :D köszönöm^^
2013. máj. 29. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz? Hát sámát választasz kezdéskor :D Pontosabban sárkány sámánt :) És akkor az áldás skill-től fogsz "ragyogni".
2013. júl. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!