Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim sárkányok. Csak a...

Skyrim sárkányok. Csak a jatákmenet, vagy azért van így mert nem ölök sárkányt?

Figyelt kérdés

Már nem az 1. Alkalom, hogy sárkánytámadás következményeit látom. Amikor visszamentem Helgenbe, (13 szintel később) égett embereket találtam. Ez ugyahogy.nem is lepett meg, mert Helgenben a játék legelején egy sárkány támadta meg a falut.

De mikor Falkreath-ból mentem nyugat felé, egy, még égő lovaskocsira, 2 lóra, és 3 emberre találtam.

Ez a játékmenet, vagy azért van, mert nem ölöm meg a sárkányokat?



2013. ápr. 12. 07:44
 1/5 hollófernyiges ***** válasza:
Ha a kocsi is ég, akkor valószínűleg bekódolt helyszín.
2013. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
skyrim él, és nélküled is zajlik benne az élet, a sárkányok támadnak, és mivel respawnolnak egy idő után, nem is tudod megölni az összeset. még azután is támadnak hogy végigjátszottad a fő küldetést. mindenki öl mindenkit. :)
2013. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez remek! :D köszönőm... Es most, h végre megöltem egy sárkányt, lehetséges az, h nem "kaptam" érte sárkánylelket. Azthittem ez tökre normális, már fennt vagyok a hegyen a szerezeteseknél, és irja, hogy kell egy sárkánylélek az üvöltéshez... De nincs sárkánylelkem....:// volt már valakinek ilyen problémája?
2013. ápr. 12. 15:48
 4/5 anonim válasza:
:) igen!!. Ha kapsz olyasféle "varázslAtot", pl falakon van mindig, jobbán örzött helyeken. Azt sármánylélekkel aktiválhatod csak.. :) magasz szintén már nem jelent gondot megölni, persze ha harcos vagy :)
2013. ápr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha nem kapsz sari lelket kapcsold ki a DLC ket neke maz volt a gond :)
2013. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!