Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerelmes lettem egy 12 éves...

Szerelmes lettem egy 12 éves lányba, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok , szerelmes lettem egy 12 éves lányba 14 vagyok és nem tudom hogy mondjam meg neki

akinek van valami ötlete az légy szíves írja le ! :)



2013. máj. 26. 19:16
 1/8 licsilili ***** válasza:

Szia!

Én egy 12 éves lány vagyok. Remélem a következő infók hasznosak lesznek! :)

2 év igazán nem számít velem is volt már ilyen. :)

Próbálj vele többet beszélgetni KEZDEMÉNYEZZ te! Mi ebben a korban szeretünk kezdeményezni, igazából nem is tudunk mást tenni mert nem igazán kezdeményeznek. Válassz egy megfelelő pillanatot amikor 2-en vagytok és térj rá a témára. Pl.: "És te már jársz valakivel?" Igen ez egy kicsit dedósnak tűnik de ez kell ugyanis észrevesszük, hogy érdeklődsz irántuk. Ekkor valami jelet adunk legtöbbször közelebb helyezkedünk el mosolygunk zavarba jövünk, és belemegyünk a témába és keresztkérdéseket tesz fel visszakérdez. pl.: "és te jársz valakivel?" "Ki tetszik neked?" ez azt jelenti, hogy igent mond és azonnal meg is kérdezheted. Ha viszont nem ad ilyen jeleket és csak mondja, hogy van barátja, vagy még túl fiatal, vagy mondja, hogy nincs de semmi extrát nem rak be ugyanolyan marad. Ekkor tuti bukta az egész. :( Remélem hasznos tanácsokat adtam. :)

Sok sikert! :)

2013. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha a barátaival van, akkor menj oda hozzá, hívd félre és mond meg neki, hogy szerelmes vagy belé.
2013. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ha a barátaival van, akkor menj oda hozzá, hívd félre és mond meg neki, hogy szerelmes vagy belé.

Sok sikert!

2013. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2


Az szerintem nagyon gáz, bár 12-14 éveseknél nem tudom mennyivel mennek másképp a dolgok.

2013. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hozzám így jött oda a barátom....És neki bejött. :)

13/L

2013. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké , köszönöm mindenkinek ! :)
2013. máj. 27. 13:49
 7/8 A kérdező kommentje:
És , ha azt mondja erre a kérdésre " neked ki tetszik " hogy elsőnek mond meg te az is egy kereszt kérdés féle?
2013. máj. 27. 18:56
 8/8 anonim válasza:
Akkor mond meg hogy az titok;)
2017. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!