Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty ghosts?

Lázár Péter kérdése:

Call of duty ghosts?

Figyelt kérdés
gameshopba ki van rakva xbox one ra, ps4re lesz a cod ghosts?

2013. máj. 24. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Természetesen lesz.

Ugyanolyan ronda lesz mindkettőre.

2013. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen az új Call Of Duty (10) Ghosts néven fog kijönni. Én szeretem a Call of Duty -t.
2013. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Most kivételesen kicsit megkérdőjelezem hogy lesz e PS-re. Induló cím lesz XBOX one-n és a bemutatón is ez volt az egyik nagy játék amit bemutattak, ez miatt sanszos hogy box exkluzív játék lesz.
2013. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha exkluzív lenne akkor az activision és az infinity ward hülye lenne.
2013. máj. 26. 13:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mondanám azt hogy biztos az lesz. Csak nekem az eddigiekből ez jött le.
2013. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lesz.

[link] -itt keresgélned kell egy picit.

[link] -itt alul a táblázat.

2013. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

#3, #5


Ne menj el játékpiacelemzőnek, mert 1) senki egy percig sem kérdőjelezte meg, hogy lesz-e PS-re, olyan egyértelmű volt a kezdetektől kezdve 2) már az első nap óta tudni, hogy lesz PS4-re.


Igaz, bemutatónál bemutatták a CoD-ot, de épp ez a ciki az MS-nek, hogy egy minden konzolra megjelenő játékkal próbálja eladni az Xbox One-t, amiben annyi az exkluzív, hogy egy-két héttel hamarabb jönnek ki hozzá a DLC-k.

2013. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Infinity Ward has confirmed that Call of Duty: Ghosts is coming to PlayStation 4. While the title was originally announced for “next-generation platforms,” Activision had not explicitly announced it for Sony’s console until this afternoon.


In a post on Twitter, Infinity Ward confirmed releases on both PS3 and PS4, and Activision community manager Dan Amrich has since followed up with a post on his blog, One of Swords.

2013. máj. 26. 20:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolom nem mai hír, mert Youtube-on a Playstation hivatalos csatornáján már napok óta fel lett töltve a CoD: Ghost trailere meg konkrétan az a videó, amit az Xbox-os rendezvényen mutogattak.
2013. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik az xbox one, csak maga a konzol olyan mint egy kartondoboz lefestve feketére.
2013. máj. 31. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!