Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez A Call of Duty Ghosts most...

Ez A Call of Duty Ghosts most tényleg egy új cod lesz vagy csak valami fake?

Figyelt kérdés

Már láttam ilyen hivatalosnak tűnő oldalakat meg csomó vidit hogy lesz meg elvileg május 21-én jön a trailer de ez most kajak a cod 9 lesz? :D


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=SQEbPn36m1c



2013. máj. 3. 23:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve már a cod 10 lesz :D (ha igaz)
2013. máj. 3. 23:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha hivatalos oldalon kint van, valószínűleg nem egy elkésett áprilisi tréfa. :) És ha mindent nézel akkor valójában a 11. CoD epizód. De a UO kieg..
2013. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt ott még valami Big Red One is ami csak ps2-re jött ki úgyhogy akár már 12 is lehetne xd Na de akkor elvileg rendes cucc lesz :D Várom már :D (de remélem nem csak egy összecsapott szar lesz mert a bo2-t Novemberben adták ki aztán még csak május van már jön egy újról a trailer? még egy év sem telt el... :/ )
2013. máj. 3. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:
"most tényleg egy új cod lesz" a COD 2 óta van új a játékban?
2013. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Május 1-i tréfa? :)
2013. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Vazeratti!

Most oké hogy ugyan azt próbálják eladni nekünk évről évre de hát ami jó azon minek változtatni? :D


A másik pedig h szerintem a Cod 4 is egy hatalmas áttörés volt a kaszt rendszerekkel meg mindennek... :)

2013. máj. 5. 15:47
 7/7 XboxKocka válasza:
Én is kiváncsi lennék mi lesz amúgy mert jó kis bemutatója van és jó kis képek vannak rajta.
2013. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!