Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks-ban melyik...

World of Tanks-ban melyik tankot vegyem meg?

Figyelt kérdés

M4A3E2-t vagy M4A3E8-at vegyem meg? Melyik éri meg jobban?

Az E2 lassabb, de a páncélja jobb, főleg elöl (vetekszik egy nehéz tankkal?). Ahogy néztem, ugyanazok az ágyúk mennek fel rájuk. Az ár különbség nem számít, annyit össze lehet hamar szedni. Az M4 nekem nagyon tetszett, ahhoz melyik hasonlít jobban? Ti melyiket vennétek?



2013. máj. 23. 14:43
 1/7 én a háboru ***** válasza:
78%
Pontosan nem tudom a nevét. Valami M-el kezdődő. Az volt nekem is gyors erős mindjuk egy Panzer killőte de ha oldalbol kapod be 4-5 ki tudsz lőni
2013. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Balint1105 ***** válasza:
100%
teljesen játékos függő, én pl. a e2-t venném mert a nehezeket szeretem, de az m4-hez az e8-as változat hasonlít jobban---valamint az e2 az ágyúi gyengesége miatt nem olyan jó mint egy nehéz
2013. máj. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor e8 lesz, köszönöm a válaszokat
2013. máj. 23. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Pontosan játékosfüggő az egész. Nekem volt mind a kettő és az E8 tetszett jobban a mozgékonysága miatt,d e a Jumbo is jó. Én mindkettőt ajánlom, de az E8-at talán kicsit jobban.

Itt hasonlítsd össze őket: [link]

2013. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azóta már megvan egy ideje az M4A3E8 és nem tetszik annyira, mint az m4, nem rossz, de nem lesz a kedvencem. Én azt sajnálom, hogy nincs viszonylag jó ágyú hozzá, mit pl a sima m4-nek, mert annál pl a 105 milis nekem bevált, az 5-ös és annál alacsonyabb szintű tankok ellen jó (bár néhány nehéz tanknál már trükközni kell), tier 6-osok ellen is még viszonylag jó, csak trükközni kell. Ugyan ezt az ágyút már nem akarom az e8-ra rakni, mert tier 7,8 ellen már nem sokat ér, mert kicsi az átütése. Most a 76 milis M1A1-es ágyú van rajta, azzal nem is olyan rossz. De az M1A2-re gyűjtök.

Nem fogok erőltetetten tovább haladni az amerikai vonalon. Az E8 után milyenek a közepes tankok? A T20-at sokan szeretik, ahogy nézegettem.

2013. máj. 26. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:
4-ik válaszoló vagyok. Én T-20-ig mentem el és arról is jót tudok mondani szinte(persze vannak hátrányai is)igaz már elég rég volt meg szóval nemtom azóta mennyit módosítottak rajta. Szerintem egyik nagy előnye a jó mozgékonysága. Könnyű tömegéhez képest erős motorja van. Hegynek felfelé is gyors és jól lehet vele kanyarodni. A 90mm-es M3 löveg tűzereje jónak mondható sebzése megfelelő csak az újratöltése lassúcska. Átütése és pontossága sztem átlagos. Ami még jó benne az az alacsony felépítés. Hátrány a gyenge páncélzata, de ez közepes gépnél nem olyan fontos. Alapon szívás menni vele(bár az első tank amit kilőttem vele egy T110E5 volt(akkor még 3-as szintkülönbségű MM volt)szóval az erőseket is lehet vele szívatni csak óvatosan és ésszel kell vele játszani és az előnyeit kiaknázni. Persze mondom ez még rég volt nem tudom azóta, hogy alakítottak rajta.
2013. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én Kv-13-ra gyúrok most szovjet ágon, mert annak van valamicske páncélzata és viszonylag mozgékony és megtetszett. Akkor nem adom el az E8-at és egyszer majd kigyűlik a T20, elvégre az E8-al is így voltam, játszogattam az M4-el és kigyűlt. (az M4-el azóta már megint van vagy 6000Xp-m, azt fogom pénzfarmolásra használni.)
2013. máj. 27. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!