Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez vajon melyik játék lehet?

Ez vajon melyik játék lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon rég játszottam vele, kb. 10 éve. Egy katonai szimulátor volt. Ami megmaradt:

-A főmenüben lövöldöztek egymásra a katonák, egy videó ment a háttérben, miközben beállítottad a pályát, meg ezeket.

-Úgy kezdődött a játék, hogy egy néger katona beszélt hozzád, mögötte pedig egy tank volt.

-A Codemasters fejlesztette a játékot.

-Az ikonja egy nagy fehér T betű volt, piros háttérrel.

-Többen voltatok csapatban, volt medic, sniper, stb.

-Sokat kellett utazni, jeepben, teherautón, stb. Ha az anyósülésre ültél be, a gép által irányított katona vezetett, ha a kormányhoz, akkor neked kellett.

-Nagyok voltak a pályák, a katonákra ha rávitted a célkeresztet, kiírta a nevük és a rangjuk.

-Ha lábon lőttek, nem tudtál felállni, kúszva kellett tovább menned, vagy pedig oda kellett menni a medichez, és entert nyomni. Akkor meggyógyultál, és eltűnt a vér a ruhádról.

Személyre lehetett szabni a katonád haját, bőrszínét, ilyeneket.


Tudom, hogy nem túl sok adat, de hátha valaki felismeri. Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!


2013. máj. 20. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt esetleg tudsz szemezgetni: [link]


Sajnos én nem találtam, de te játszottál vele, hátha.

2013. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Operation Flashpoint?
2013. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!