Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Black Ops 2 multiplayer-be...

Egerszegi Zsolt kérdése:

Black Ops 2 multiplayer-be pár bevált class tips? Hogyan rakjam össze jól?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Első perkből mindig 2-t vegyél. Ez kb. a legjelentősebb, a tier 1 perkek adják a legjobb bónuszokat.


Fegyverre rakjál sok kiegészítőt (ha hasznosnak találod, akkor 3-mat is). Véleményem szerint a "fast mags" elengedhetetlen a legtöbb fegyvernél, AR-ekhez pl. quickdraw és stock, SMG-khez pedig laser sight nekem nagyon bevált.


Ha nem használod a másodlagos fegyveredet vagy gránátaidat, akkor ne is pazarolj rájuk pontokat. Másodlagos helyett kapsz kést, amit elővéve a játék elején meszebb tudsz futni.


Ha még nem próbáltad, akkor adj a scavengernek egy esélyt mindenképpen, ha nem is mész magas killstreakekre. Vegyél ki mellé egy C4-et és/vagy egy stun grenadet (2 szerintem felesleges), és folyamatosan kapni fogod belőluk az újratöltést.


Tier 3 perkből a leghasznosabbak a tactical mask (életmentő lehet), extreme conditioning, és a dexterity. Dead silence és awareness nem sokat ér, mivel a lépteket ebben a játékban nem igazán lehet hallani.


Hirtelen ennyi, remélem segítettem, jó játékot!

2013. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi.tudnál pár fegyvert igy össze rakni?
2013. máj. 20. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!