Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok multiplayerben...

Miért nem tudok multiplayerben játszani minecratban?

Figyelt kérdés

tesómmal szeretnék játszani. csak így ketten egy pályán.

nem szervereken. ugye van kettő laptopunk és az egyik nem észlel semmi LAN-ra megnyitott pályát. mi lehet a baj? hiányzik valami program a gépröl? vagy a gépnek van valami baja?



2013. máj. 19. 11:30
 1/3 A kérdező kommentje:
amúgy néztem és mind a kettőnknek 1.5.2-es minecraft van rajta. szóval nem értem hogy mi lehet a baj. légyszi segítsetek!
2013. máj. 19. 11:36
 2/3 SuperBen válasza:

Egy Wifire vagytok csatlakozva?

Azonkívül asszem, be kell írni a portot.

Ugye megosztja LAN-ra és kiírja: "helyi kiszolgáló 0.0.0.0:#####"

Akkor a tesódnak be kell írni a "KÖZVETLEN CSATLAKOZÁS"-nál azt, hogy 0.0.0.0:##### vagy 0.0.0.0 vagy 123.456.78.9:#####

(Az 123.456.78.9 a te IP-d akar lenni.)

2013. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen egy wifin vagyunk.

megpróbáltuk ezt a közvetlen csatlakozást és igy is megszakad csatlakozás közben (időtúllépés miatt)

amúgy van mégegy laptopunk, amit nem használunk játékoknak mert lassúak rajta, ésazon csatlakozik. szóval nem értem mi lehet a baj :D

lehet hogy a géppel van baj nem?

2013. máj. 21. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!