Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Windows 7-re mért nem tudom...

Windows 7-re mért nem tudom fel telepiteni az assassins creed 3 at?

Figyelt kérdés

kiirja a telepités közben hogy : An error occurred while unpacking: archire corrupted! Unarc.ddl returned an error code: -7 ERROR:archive data corrupted (decompression fails)


ezt mért csinálja mit lehet tenni??


2013. máj. 13. 14:18
 1/4 anonim válasza:
Valószínűleg hibásak a fájlok. Gondolom letöltötted a játékot, próbáld meg újra letölteni, sokszor ez megoldja a problémát.
2013. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letöltöttem többször, nem oldotta meg a problémát.. és ráadásul nem is csak az ac3nál hanem más játékoknál is ezt csinálja.. nem lehet h a windows 7 felismeri a tört játékokat és nem engedi őket feltenni? pár napja lett win7em xpt használtam eddig..
2013. máj. 13. 15:29
 3/4 anonim válasza:
Nemhiszem, hogy ilyen lenne, bár szerintem automatikus frissítéseket kapcsold ki, nálam is az az első dolog ha újrarakom a gépet:) 1 haveromnál is egyébként voltak ilyen gondok az assassin's creedel, még régebben volt, ha jól emlékszem megoldódott a probléma, hogy másik verziót szedett le. pl. nem dvd5ös hanem skidrowos vagy akármi
2013. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy már több verziot leszedtem.. dvd... flt... de egyik sem volt jo.. és most vetem észre h nem cska az ac3-nál hanem más játékoknál is ezt csinálja.. az xcom-enemy unknow-ot is telepiteném és ugyanigy a corrupted fájlos cuccal megszakitja a telepitést ... nagyon kezd tele lenni a ******* ezzel a rendszerrel -.- én hülye meg még el is hittem h a win 7 ilyen meg olyan jo....
2013. máj. 13. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!