Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom telepíteni?

Miért nem tudom telepíteni?

Figyelt kérdés

A Mafia II játékot szeretném telepíteni újra, de nem tudom mert legutóbb sikeresen le lett törölve a játék 'nem szabályosan'(delete és kész), most pedig nem engedi mert hibaüzenetet kapok illetve:

"Egy korábbi telepítés nyomai miatt a jelenlegi telepítés nem folytatható!

Távolítsd el megfelelően az alkalmazást, majd próbálkozz újra."

print screen 3 külön hibáról:

telepítésnél: [link]

eltávolításnál: [link]

indításnál: [link] (nincs feltelepítve de akkor nem ezt kéne írnia)


2013. máj. 12. 22:29
 1/4 anonim válasza:

Ahogy írja is, maradtak fájlok amiket nem töröltél le, emiatt nem is fog menni a telepítés. Nem vagy benne biztos, hogy ott hagyott fájlokat, de 1 próbát megér: Megnyitod a start menüt, és oda a keresőbe írd be: %appdata%

Lépj vissza 1 mappával feljebb (mert alapból az appdata/roamingba visz) lesz ott 3 mappád. Ott keresgélj (bár a localLow-ban kétlem, hogy lenne) mafia 2höz kapcsolódó mappákat. Ha találsz, töröld le és próbáld meg utána telepíteni.

2013. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam, neten semmi megoldást nem találtam ezért fordultam ehhez a módszerhez hátha valakinek sikerült kiküszöbölnie. Azért köszönöm! Ha valakinek van valami ötlete nyugodtan írhat még...:)
2013. máj. 13. 16:32
 3/4 anonim válasza:
lett már megoldás?
2013. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magától megjavult nemtudom hogy, de köszönöm:D
2013. aug. 22. 01:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!