Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Crysis 3-ban miért nem...

A Crysis 3-ban miért nem tudom legyőzni az utolsó boss-t?

Figyelt kérdés
Szóval már lövöm vagy fél órája a "csápjait" és semmi sérülés.(A távcső azt mutatta hogy lőjem azokat)Felmegyek YouTube-ra nézem megölik pikk-pakk, utána ending és kész.Ez hogy lehet!? Már próbáltam szemet meg azt a nyitogatós izéjét száját meg úgymond mindenét egyesével de semmi nem öli meg!Miért van ez,és hogy a francba öljem meg!?Hogy őszinte legyek már eléggé idegesít mert azt hittem, hogy bug és ezért újra kezdtem a játékot, de a fenébe is ha tudom is mi a vége, akkor is végig akarom vinni!:D

2013. máj. 12. 13:55
 1/4 anonim válasza:
Azért mert a játékban officiálisan is elismert bug van.Én is sokat szívóztam velede de ez tényleg a játék hibája szóval egyes embereknél a boss tényleg megölhetetlen;)Tölsd le a crack-et és simán kinyírod!:)
2013. máj. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jv LoL válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=oepQG4GT8FU


nekem is ugyan ez volt és ezt megnéztem és sikerült.

ott van a link meg minden csak fel kell crackelni és kész is

2014. ápr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szegényes99 válasza:
Igen tudom kicsit későn írok de csak most hozta meg az érdeklődésemet a játék azt szeretném kérdezni hogy a felettem levő felhasználó álltal adott segítség bejött mert ha igen akk pls mond.
2015. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én meg tudom, hogy NAGYON későn válaszolok, de ha jól emlékszem nem :D
2016. júl. 31. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!