Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem volt az Assassin's...

Megvettem volt az Assassin's Creed III-at viszont kijött a Washingtonos rész. (lent)?

Figyelt kérdés
Az a gond,hogy ezt a Tyranny of king washington külön meg kell venni amúgy nagyon tetszik a trailerekből itélve meg am nagy fan vagyok de sajna sehol nem árulják legalábbis Romániában.Szóval ha eredeti a játék meglehet oldani,hogy a tört Dlc-t ha feltelepítem úgy menjen eredeti mellett vagy akkor már mindkettő tört kell legyen?

2013. máj. 12. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

meg tudod venni 3. dlc-t is online:

[link]

pl. steamen fent van: [link]

tuti meg tudod venni, mert ezt csak le kell töltened, nem dobozos verzió!

amúgy meg nem ajánlatos eredeti mellé tört dlc-t tenni, mert ha lebuksz, eredetit is tiltják (így bukod a játékot meg a sok pénzt amennyiért vetted)

2013. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már töröltem az eredetit most fogom letölteni a tört ac3-at
2013. máj. 12. 17:52
 3/7 A kérdező kommentje:
áh de ha online rendelem gondolom kártyán át kell fizetni és onnan nem tudok:( Mind1 úgyse fontos h eredeti legyen csak tudjam már kivinni a DLC-t Amúgy sztem akkora fa szság ez sztem köcsögség,hogy megveszed kijön csomó ilyen dlc és akkor ba szhatod a játékot amit megvettél mert azt is külön meg kell venni igaz nem dobozba vagyis dvd-n de akkor is úgy kellene legyen mint a patch-eknél,hogy kijön egy új és ingyen letöltheted
2013. máj. 12. 17:55
 4/7 anonim válasza:
A kérdezőnek. Igen ez köcsökség főleg hogy alig pár óra az egész dlc sorozat. De ennek pont az a lényege hogy több pénzt csaljanak ki a rajongókból. :/
2013. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaja a pénz de ezért van a tört verzió
2013. máj. 19. 20:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy letöltöttem először sajna a washingtonos cuccot de utána jöttem rá,hogy én csak a 3.-ot töltöttem le mivel részekre van osztva és idáig 3 jött ki és állítólag novemberbe jön a 4.-ik.De mind1 kicsit belejátszottam a 3. részbe de csak félig majd kijátszottam az 1.-es részt most vagyok 2.-nél de mingyárt kész van az is
2013. máj. 19. 20:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Na kivittem a 3 részt de nem tudom mindennek vége Washington észhez tért az alma a tengerbe mégis mivel fogják folytatni?:DNa mind1 legalább sikerült végigvinnem ezt is.Nem szeretek lemaradni semmiről:P
2013. máj. 20. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!