Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek melyik játék tetszik...

Nektek melyik játék tetszik jobban és miért? DotA 2 vagy League of Legends?

Figyelt kérdés

Nekem a dota2 jön be jobban de nem ítélem el a lol-t sem.

Kíváncsi lennék a ti véleményetekre (és a miértre) is.


2013. máj. 10. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Dotában nagyobb szerepet kap a taktika és csapatmunka mint a LoLban, kb ezzel el is mondtam a véleményem, nekem emiatt tetszik jobban a dota / dota 2. Meg persze a dota nehezebb is, ugyan én csak pár meccset loloztam de mindenkitől ezt hallottam eddig.

A grafika ilyen játékoknál elhanyagolható szempont, LoL-ban mondjuk az nem tetszik, hogy a hősöket meg kell venni, de hosszú távon ez biztos nem zavar senkit. Nálunk programozó karon vannak a lolosok és a dotások (0 kívülálló), de szerencsére harmóniában élünk.

2013. máj. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

LoL


Engem jobban motivál, hogy megszerezhetsz egy karaktert (van cél) minthogy bármelyiket használhatod. Illetve nagyon szép a DotA 2, de szerintem kényelmetlen, főleg a bázis rendszer. LoL-ban lehet hazateleportálni, míg ha DotA2-ben haza akarsz menni, külön költeni kell a kőre, illetve hazagyalogolás a másik lehetőség. A vásárlásban a kis paci vagy mi, tetszett. Illetve kedvelem, hogy a LoL-ban minden karakternek ténylegesen izgalmas története van, több karakter összekapcsolódik sztori ügyben és emótokban ez meg is jelenik, pl. van egy város Piltover neki van egy rendőre Caitlyn, és egy társa vagy mi az már, VI az új karakter. Ha ők találkoznak beszólnak egymásnak, illetve Caitlyn és Jayce a törvényt megkerülő igazságosztóval is ez a helyzet (de kis vitatkozós ez a Cait).



DotA 2 is jónak nézett ki, de én jobban szeretem a LoL-t, még ha nem is vagyok túl jó. Próbálkozok azért :D

2013. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A motivációra azt tudnám mondani hogy Dota2-ben lehet cuccokat gyűjteni amit ugye fel lehet rakni a hősökre.Amit meg írt a 2-es hozzászóló, éppen ezért mondjuk hogy a Dota2 nehezebb.A hősök beszélgetéséről meg annyit hogy dota-ban kb 100-szor több beszólás van.

[link]

Itt van az egyik hősé pl.

2013. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!