Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Left 4 Dead 2 hogyan nyissam...

Left 4 Dead 2 hogyan nyissam meg a konzolt?

Figyelt kérdés
Néztem róla angol videókat, meg fórumokat, de semmi. Leírták ,hogy a "~" jellel kell megnyitni, de nem tudom ,hogy az melyik a magyar billentyűzeten. Fontos lenne.
2013. máj. 5. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
magyar billentyűn azt hiszem a 0 .... (de egyébként valahol biztos betudod állítani)
2013. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
(a felső 0 az Esc alatt) :)
2013. máj. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
NS-em van, de a 0 nem megy. Játékba, menübe se. Sajnos.
2013. máj. 5. 09:02
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] (remélem nem törlik a linket gyorsan nézd meg)
2013. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem megy videó alapján se sajnos. :(
2013. máj. 5. 09:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Esetleg a CFG mappádat átküldhetnéd skypeon, vagy valahol. Privátba írj már üzit pls
2013. máj. 5. 09:15
 7/9 A kérdező kommentje:
ISTENEM! Sikerült! Végre! AZ utolsó válaszolónak (aki küldte a linket) annak köszönöm! Csak nem a config.cfg-be kell írni hanem a fölötte lévőbe.. :DDDD (bocs 3-as posztért)
2013. máj. 5. 09:20
 8/9 anonim ***** válasza:
PEDIG PONT MOST AKARTAM KÜLDENI (elintézni , hogy küldhessem) :D (egyébként végig csak én válaszoltam....)
2013. máj. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Válaszoló,ez a videó már nem elérhető. Le tudnád írni hogy mi volt benne vagy küldeni hasonló videót?
2014. febr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!