Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 lefagy. Mi lehet a...

Sims 3 lefagy. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Amikor be akartam költöztetni a simemet egy házba, egyszerűen lefagyott a játék és ki kellett lépnem. Nemrég játszottam vele és akkor még tökéletesen működött. Egyedi tartalmak vannak a játékban, de eddig nem okoztak gondot. Kiegészítőkből a Városszépítő, Luxuslakás, Szabadtéri kalandok, Leszáll az éj, Évszakok, Egyetem, Házi kedvenc és a Vár a színpad van fent. Már letöröltem az egészet és újraraktam, de ugyanúgy lefagy. A játék nem eredeti. Mi lehet a baj?

2013. máj. 1. 17:20
 1/2 anonim válasza:
Nekem fent van a gépemen mind,sok egyedi tartalmat is letõltöttem...... Szerintem az lehet a probléma hogy nem eredeti vagy a géppel van valami baj.... ://
2013. máj. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a géppel van baj, mert eddig vitte rendesen, egyedi tartalmakkal együtt \: a legújabb probléma az, hogy el se indul...bejön a launcher, elindítanám, de nem reagál. (letöröltem újra az egészet, és felraktam az alapot+a házikedvenceket)
2013. máj. 2. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!