Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft hiba? (többi lent)

Minecraft hiba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha elindítok egy minecraftot pl: MesterMC, HU-Minecraft, MinecraftSP, vagy bármilyen falytájú minecraft-ot akkor kb. 10-15 perc múlva a képernyőmön megjelennek színes csíkok (mindíg más színű), és ha mozgatom az egeret akkor az egér helyén egy színes négyzet jelenik meg!

WTF?? Mit csináljak??

(Futtatok egy szerver 500 MB Ram-mal + beszélgetek a barátaimmal Skype-on, és 2 GB Ram van a gépemben) Az operációs rendszerem: Windwos 7

Ki tudna segíteni rajtam???



2013. máj. 1. 15:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérlek minél hamarabb!
2013. máj. 1. 15:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Én tudok.

Kb. az összes oprendszernek van egy olyan hibája, hogy néhány vidikártyához nem megfelelő Driver-t tesz fel.

A Driver-t lehet manuálisan is pótolni.

Ebben is segíthetek.

Ha privátban elküldöd a videókártya PONTOS adatait, akkor kereshetek neked megfelelő Drive-t.

Továbbá lehet Java hiba is.

Ez esetben elég csak a java-t újratelepíteni vagy frissíteni.

2013. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösi a választ, de már vettünk egy új monitort, és már jó! XD Szerintem a monitor volt a rossz!
2013. máj. 12. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!