Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft hiba segítség! Hogy...

Piri Barnabás kérdése:

Minecraft hiba segítség! Hogy tudom helyrehozni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Amikor elakarom indítani a klienst (eredeti) ne indítja el és azt írja ki:

Error: Could not create the Java Virtual Machine.

Error: A fatal exception has occurred. Program will exit.

Segítsetek ha tudtok!

A Java-t már újratelepítettem, de a probléma még továbbra is fenn áll.

A válaszokat előre is köszönöm!


2013. ápr. 15. 21:09
 1/1 anonim válasza:

Hát.. ezt nehéz lenne elmagyarázni de itt egy videó ami talán segíthet : http://www.youtube.com/watch?v=K1BGTquqn60

(Német vidi) A lényeg, hogy hozz létre egy Txt fájlt(Előtte tedd ki a Minecraft.exe -t az asztalra) az asztalon, amibe írd be a videóban látható szöveget (java -Xms650m -Xmx850m -jar) és utána a Minecraft.exe helyét.(Nekem Pl.: C:\Documents and Settings\Marci\Asztal)

Utána mentés másként és nevezd el Minecraft.bat -nek.

Most lényegében leírtam az egész videót :D na mindegy, az majd szemlélteti :) Ezzel elvileg működnie kellene, ha nem működne, akkor még megpróbálhatod azt, hogy nem a Minecraft.exe helyét, hanem a Minecraft mappa helyét adod meg (tehát Pl.: D:\Játékok\Minecraft) :)

Ha nem lesz jó, akkor sajnos nem tudom bocsi :S

2013. ápr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!