Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miert van az hogy bunnyhop...

Miert van az hogy bunnyhop scriptem van?

Figyelt kérdés
Az van hogy jatszok bunnyhop servereken mert nem tudok es meg akarok tanulni.Es mikor jatszok autobunnyzik nekem pedig en autobhop nelkul akarom megtanulni es utana ki is kickelnek hogy bhop scriptem van.Es mas szervereken nem bunnyzik csak azokon amelyeknel a megtanulasa a lenyeg.

#Counter-Strike #Counter-Strike 1.6 #buunyhop #bunnyhop script
2013. ápr. 28. 00:26
 1/5 A kérdező kommentje:
ja am kuldjetek ipeket bhop szerokrol amin meg tudom tanulni
2013. ápr. 28. 00:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert sima pályán lehetetlen megtanulni.. Én pl ritkán jártam bunnys pályákra, na meg script nélkül max görgővel lehet legalább átlag 5 ugrásig eljutni.. Simán úgy hogy nem görgőzől nem scriptelsz fölösleges megtanulni úgy is csak a bhop pályákon lessz élvezetes de akkorse nagyon.
2013. ápr. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gondolom törtön játszol, ott meg fos a szeró cfg nagyátlagban, steamon viszont görgővel is lazán lehet nyomni
2013. ápr. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mar megtanultam tegnap bunnyzni mod nelkul de mindig ki kickelnek hogy scriptem van ezen a szerveren 94.199.178.245:27125 de itt autobhoppa kell.

Am van egy roman szero amelyken mindig atall a beallitasom,mert en hatra tekerem a gorgot es ugy ugrok de ott mindig atall es az elore gorgovel ugrik es hiaba allitom vissza mert utana egybol visszaal.Mar tele van a tokom milyen jogon nyul o a beallitasaimhoz???Es legyszi adjatok mar egy olyan szerot amelyken autobhop nelkul kell bunnyzni a blokkokon!

2013. ápr. 28. 14:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar nem kell valaszoljatok mert megoldottam a problemat.Be kellett irni hogy /mwheel
2013. máj. 7. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!