Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (League Of Legends) Szerintete...

(League Of Legends) Szerintetek Rengar-t vagy Zac-et vegyem meg jungle-be?!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Rengar nem igazán jungle, inkább solo(passzívja miatt főleg).

Tehát zac.

2013. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kha'Zix *-* egyébként, mi az hogy rengar nem jungle?o.o az olyan jungle kari ahogy van
2013. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rengar és khazix elég jó kapcsolatban álnak egymáshoz :D én rengart díjazom jobban, de 4. evolúciós khazixot ajánlanám,

xD zac elég tankos és akk jó, rengar jobb ganker

2013. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám mosokkal jungelezz ^^ Vannak náluk sokkal jobb jungle karakterek (Jarvan,amumu,nasus stb) De, ha a kettő közül kell választanom, akkor inkább Zac-et javaslom. Én nem tudom, hogy van ez, de rankedeket játszok és eddigi pályafutásom során nem láttam túl sok jungle Rengart, aki pozitív stattal zárt volna. Hallom mindenhonnan, hogy OP, nerfelik, aztán még mindig azt mondják, hogy OP... Ettől függetlenül én nem ezt tapasztalom.
2013. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat megfontoltam kha-t es ot vettem meg
2013. máj. 1. 19:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Rengar nem jobb ganker mint Zac tevedtel. Akkor max ha pont tudsz stunnolni. Zac 3 spellel tud gankelni.
2013. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!