Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A terhes férfi simnek milyen...

A terhes férfi simnek milyen lesz a gyereke? XD

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy az ufók a pasit is teherbe tudják ejteni. Ugyan úgy szül,mint a nők?

#Sims #Sims 2 #sims ufók
2013. ápr. 27. 07:12
1 2
 1/12 hunbula ***** válasza:
Nem, egy külön animáció van hozzá. A gyerek zöld lesz és ufó ez esetben. :)
2013. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen. Ha a drágábbik távcsővel kémleled az eget éjjeli órákban, ha mákod van megjelenik egy repülő csészealj és elviszi a férfit. Eltelhet pár óra, akár nap is mire visszahozzák és terhes lesz.

Ugyanúgy 3 simnap a terhesség, ugyanúgy nő a férfi hasa. Rég volt ilyen a játékomban, de szerintem ugyanúgy szülnek, mint a nők. A gyerek ufó-bébi lesz: zöld bőr, ijesztően nagy fekete szemek. Ha megnézed a családfáját, látni fogod azt az ufót, aki a férfit teherbe ejtette! XD

Amúgy, Google, sok oldalon még több infó van! :)

2013. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tudom, google a barátom, de mi van akkor, ha csak 1 sim van a háztartásodba, és azt viszik el? Akkor a semmivel játszol? Vagy akkor mi történik, mert el sem tudom képzelni xD
2013. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 hunbula ***** válasza:
Akkor olyan, mint amikor elmegy dolgozni, nincs otthon. Ha közben leég a ház vagy valami az szivacs. :)
2013. ápr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ez Sims2? Hogy kell egyáltalán ufót csinálni?
2013. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ti a sims2-ről, vagy a háromról beszéltek? Egyébként, ha megnőnek, akkor szebbek lesznek a gyerekek?
2013. ápr. 28. 19:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el amit írtam az UFÓ készítésről, és megtudod! :) Igen, ez a Sims 2. Az UFÓ sim egész életében UFÓ lesz.
2013. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el amit írtam az UFÓ készítésről, és megtudod! :) (2. vagyok) Igen, ez a Sims 2. Az UFÓ sim egész életében UFÓ lesz.
2013. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mért, mit írtál az ufó készítésről? És hova?
2013. máj. 1. 07:47
 10/12 anonim ***** válasza:
2. komment.
2013. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!