Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 slim szinkronizáló hiba?

Xbox 360 slim szinkronizáló hiba?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy flashelt, rgh-zott slimet és nem érzékel az eredeti fekete kontrollerén kívűl semmilyen vezetéknélkülit. Mikor elindítom a boxot, akkor rendesen körbe megy egyszer a 4 zöld csík elől, de aztán se a kontroller keresésénél, se a kapcsolódott kontrollernél nem világítanak a boxon a ledek. Hogy lehetne megoldani?
2013. ápr. 23. 22:06
 1/9 Nosco ***** válasza:
A boxon is illetve a kontrolleren is van egy kicsi gomb amivel össze szinkronizálod a dolgokat. 4 joyyal játszottam én is el szóval gond nélkül működnie kellene a dolognak.
2013. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy elméletileg működnie kellene, de gyakorlatban az van, amit írtam.
2013. ápr. 24. 06:18
 3/9 anonim ***** válasza:
A kontroller elülső részén,találsz egy csatlakozó bemenetet, mellette van egy pici gomb,a konzol elülső paneljén is találsz egy gombot ezeket megnyomod mindkettőn és akkor látni fogod körbe szalad a zöld led többször is a konzolon,és a kontrolleren,majd láss csodát megtalálják egymást.
2013. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Itt egy kis segítség videón.


http://www.youtube.com/watch?v=GpV-b1de2lM

2013. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy hogy kell csinálni, de egyszerűen nem reagál a box a szinkronizáló gomb nyomkodására.
2013. ápr. 24. 14:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha pár másodpercig benyomva tartod,akkor sem reagál??
2013. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, de már megvan. Az rgh miatt bootoláskor kell szinkronizálni.
2013. ápr. 25. 05:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy talán elemet kell bele tenni.
2013. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az xboxba?!
2013. ápr. 29. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!