Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Starcaft 2 hiba? (Részletesebb...

Starcaft 2 hiba? (Részletesebben lennt! )

Figyelt kérdés

Megvettem a játékot fel is telepítettem és patchelte is a telepítés után, viszont a patch után mindenképp optimalizálni kell a játékot és itt a gond, elsőre 4,8%-nál ált meg és ezt irta ki: [link]

Majd másnap újratettem és elment ahogy a képen látszik 50%-ig és ugyanazt irja ki...semmi progi nem ment, antivírust is kikapcsoltam.. Elötte volt fenn egy tört verzió, de ahonnan tudtam kitöröltem...

Ötlet?



2013. ápr. 21. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem láttam még ilyet, én ebben a sorrendben próbálkoznék:

-Megpróbálnám rendszergazdaként indítani, ha nem tetted volna.

-Lelőni a vírusirtódat

-Lelőni a tűzfaladat (Az FLT-s tört StarCraft a tűzfalhoz adta a Starcraft exe-t.)

-Nem C-re telepíteni a játékot, hanem másik meghajtóra

-Ha mindez nem megy, újratelepíteni a gépet... :/ :(

Vagy ha nem akarod ezeket, küldj a Blizzardnak egy ticketet battle.net-en keresztül, írd le a bánatodat, és egyszer csak válaszolni fognak! :)

2013. ápr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz :)
2013. ápr. 24. 07:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendszergazdaként futtattam mindent és igaz hogy kicsit megváratoitt 50%nál de továbbment :D
2013. ápr. 27. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!