Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy csinálhatnék Minecraft...

Hogy csinálhatnék Minecraft szervert? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársammal szeretnék játszani Minecraft alapjátékot, (tehát csak ketten), valószínüleg az osztálytársamnál lenne a szerverközpont (mondjuk én ilyenekhez nem nagyon értek) :D , mert nekem nem olyan jó a gépem, hogy elvigyen egy szervert. Mindkettőnknek letöltött Minecraft verzió van meg. Ha valaki válaszol, legyen szíves és részletesen írja le, hogy mit kell csinálnunk. :)

2013. ápr. 22. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd le nekem hogy milyen verziójú minecraftotok van.
2013. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.4.4
2013. ápr. 23. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos... Csinálj neki egy mappát mondjuk a C: Meghajtóra.

Ezen az oldalon [link] ezt a fájlt töltsd le DOWNLOAD MINECRAFT 1.4.4 JAR SERVER.


Második lépésben rakd bele a jar fájlt a mappába, és nyiss egy jegyzettömbőt - Start - Jegyzettömb és ezt írd bele:


Jegyzettömb tartalma:

java -Xms1024M -Xmx1024M -jar fileneve.jar -o true

PAUSE


és ebben található a fileneve.jar azt írd át az imént letöltött minecraft szerver jarra


Mentés másként és erre: start.bat

Utána kettőt kat rá és indítsd el, Elméletileg egy csomó sor végig kell hogy menjen, generál stb..

ha minden jó akkor ha befejezte, x-eld ki, és

a mappában van olyan hogy, server.pro...nem tom mi azt nyisd meg notepad++al.

és ezeket szerkeszd meg:


Jelen esetben hamachis szerverről beszélek, de úgyan ilyen elven lehet a rootost is, csak ott routeren kell nyitni egy portot és azt beírni stb stb..


Hamachi Ip. Ezt a szervergépen majd kiderül álltalában 5. valamennyi.

Ezt írjátok be ebbe a mezőbe: server-ip:

Az online-mode: false-ra állisd

és lényegében ennyi.

elmented és újra elindítód a start.bat filet amit létrehoztál.

és minecrafton elv tudtok már csatlakozni, sajnos ilyenkor amikor hamachis tiltani kell a hamachi tűzfalat a szerver gépen, ezt itt tehetitek meg:


Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Windows tűzfal\Beállítások testreszabása..


Win7em van nekem így van.



Remélem tudtam segíteni, ha igen egy vissza jelzést tudnál adni?. Köszönöm.

2013. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget, sikerült végül is :D
2013. júl. 3. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!