Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan csinálhatnék Minecraft...

Hogyan csinálhatnék Minecraft szervert routerrel? TP-LINK Router R460.

Figyelt kérdés

Routerrel össze van kötve a tesóm gépe és az enyém, régebben jó volt a tesóm gépéről, de most egyikről sem jó. Nem lan szervert akarok hanem olyat ahová mindenki felmehet. Tört szerver. Írjátok le részletesen, vagy linkeljetek videót légy szíves. Korábban kiraktam már egy ilyen kérdést, oda linkeltek egy videót, de úgy sem volt jó.

TP-LINK Router R460


2012. szept. 29. 13:53
 1/2 Dumbass válasza:

A) a géped nem vinné el a szervert 2-3 Slot (férőhelynél) többel (nem kötekedek de az én gépem viszonylag jó ha azt nézzük hogy a 2013-2014 -es játékokat is fogja vinni :D )

B) Ha felveszel skype -re : hevesi daniel

Talán tudok segíteni :D

Üdv.: Dumbass

2012. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már korábban csináltam szervert, 20 férőhelyet is bírta, azzal nincs gond! De sajnos nincsen Skype-om, de letöltöm majd. (:
2012. okt. 4. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!