Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja a sims 2-nek?

Mi a baja a sims 2-nek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagy sims rajongó vagyok, megvan a sims medieval, a sims hajótörött krónikák és a sims 3 összes kiegészítőjével (meg persze a sims 2, szintén össze kieggel)

De mivel nincs se pénzem, se kedvem sims-re költeni ezért nem veszem meg, hanem letöltöm, a sims 3 és a sims medieval tökéletesen megy, de a sims 2 és a sims hajótörött krónikák... háát, végülis megy, gyorsan meg minden de a grafikájával van vmi baj... pl.: sims 2-ben a telken vagyok simekkel meg minden és csak úgy az egész telek befeketedik, meg hajótörött krónikákban a sim szerkesztésnél a simet eltakarja a panel amin vannak a ruhák, hajak stb., nem értem ezt az egészet mert tudom, hogy a sims 3-nak nagyobb a gépigénye, és az meg gyorsan tökéletesen fut. Mit tegyek annak érdekében, hogy a sims 2-nek jobb legyen a grafikája?



2013. ápr. 20. 09:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nem sok, csak én azt másra szórom el, és igen, ahhoz elég szar, hogy költsek rá mikor még a grafikája is béna :P


az én szüleim mindig jó módban neveltek, és mindig arra tanitottak, hogy ne költsek olyanra amit ingyen is megtudok szerezni (ezalatt nem lopást értek, ja és mielőtt mondanád a letöltés nem lopás, hacsak ha az is annak számít, hogy a pék a kezembe nyom egy parasztkenyeret és mondja, hogy vigyem el mert a neten is ez történik :PP)


és amúgy meg had legyen már az én dolgom, hogy mire mennyit költök, ez azért már magánügy bocsi, ha meg nem tetszik nem kéne válaszolni, vettem már meg sims 3-bol 4 lemezt épp elég volt összesen legalább 35K, és utána meg megtanultam letölténi itt a vége fuss el véle :P

2013. ápr. 26. 20:41
 12/15 anonim ***** válasza:
de ez csak segítség volt!szerintem semmi olyat nem írtam, amivel a magánügyedbe mentem volna!csak tippeket adtam és megmondtam hogy mennyibe kerül egy sims2, mert hátha inkább meggondolod magad a letöltéssel kapcsolatban.erre Te mész bele inkább a magánügyedbe, ami engem egyáltalán nem érint, csak azt nem értem hogy annak aki segíteni próbál, mért kell kell ilyen választ adni.
2013. ápr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
én letöltöttem,és tökéletesen működött...
2013. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
mostmár nekem is....
2013. aug. 22. 10:32
 15/15 anonim válasza:
Szia végül, hogy sikerült megoldanod a problémát? :) Mert én most vettem új laptopot és ezen is a garfika a probléma viszont a régi gépemen nem volt vele semmi baj :) Esetleg tudnál nekem segíteni? :) (Nyugi én is letöltöm a simseket és értem, hogy miért a többiek meg csak ne szóljanak bele a sims nem olyan létfontosságú amit meg kell venni az embernek inkább egyszerűbb letölteni ha van honnan miért ne??? ;) Remélem tudsz nekem segíteni :)
2014. júl. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!