Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leáll a sims3am 10 perc játék...

Veronika89 kérdése:

Leáll a sims3am 10 perc játék után. "a program nem funkcionál ezért leáll" címszó alatt, eddig semi baja nem volt, már honapok ota játszom vele. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
hibakódot nem ír, sok az egyedi tartalmam, amikor azokat kikapcsoltam engedett 3ö percet játszani majd ismét leállt. indítópanel üdvözlö képernyője sem jön be. windows8am van, ha ez számt vmit.

#Sims #rendesen?
2013. márc. 5. 20:27
 1/6 baad válasza:
Talán RAM / táp hiba. Mikor volt kitakarítva a gép utoljára? Lehet hogy kontaktos valami.
2013. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán telepítsd újra save mappát mentsd külön .
2013. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vadi új a gépem, azt automatikusan megkérdi mikor leakarom térélni ugye? h mentse az eddigi játékomat vhova, arra gondolsz?
2013. márc. 5. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Mappában keresd meg Save mappa.
2013. márc. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
leszedtem őket, a save mappa mentésével, ujratettem mindent, az elején hagyott az egyedi tartalmakkal kb fél órát játszani, de megint leállt és azt irja h a program nem fut rendesen ezért leáll, ha van lehetőség a javitásra értesítenek. ja amugy minden játékom ami fenn van eredeti...
2013. márc. 6. 13:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül letöröltem egy két egyedi tartalmat és igy màr rendesen fut :) Köszi mindenkinek :)
2013. márc. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!