Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az ciki ha 16 eves fiukent...

Az ciki ha 16 eves fiukent pluss macival alszom?

Figyelt kérdés
Anya ajandekba vett valakinek egy pluss panda macit,es tok cuki volt ,ugyhohy kertem anyatol hogy vegyen egyet nekem meg maganak is vett.szoval szerimtetek ciki?am bocs a helyesiraser,telorol irok

2013. ápr. 15. 21:32
 1/7 anonim válasza:
Háát, az a helyzet, hogy kicsit igen.
2013. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak ne mond el senkinek.
2013. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerezz egy barátnöt azzal legjobb aludni és ölelkezni!
2013. ápr. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem olyan könnyen megy az..
2013. ápr. 16. 16:55
 5/7 bogcsika22 ***** válasza:
nem ciki csak szerintem a haverjaid inkabb ne tudjanak rola:D
2013. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így van, senkinek nem kell tudni róla. Én 15/L vagyok, a szüleim válása után apu vett nekem egy plüss kutyust. Artúrnak neveztem el és azóta azzal alszok (9-10éve). Nélküle el sem tudok aludni. Ha elfelejtem lefekvéskor magamhoz venni félálomból felriadok, hogy "Úristen, hol van az Artúr?".. Szóval nem ciki, csak a korod béliek látják annak (tisztelet a kivételnek!). Nem kell senkinek tudnia róla és kész:)
2013. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ciki nem ciki, én meg a barátnőmtől elkért hálóingecskével alszom... nem is tudok nélküle elaludni pedig nemsokára 20 éves leszek... ez van.
2013. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!