Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gothic 2 Night of the...

A Gothic 2 Night of the Raven-ben Vatrast melyik vízmágussal kell helyettesíteni mikor megvan Innos szeme?

Figyelt kérdés
Hogy Vatras megjavíthassa.
2013. ápr. 8. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt már nem tudom, melyikük állt be a helyére végül, elég rég játszottam már... de az biztos, hogy a kiegészítő küldetés fő szálát végig kellett játszanom, mielőtt Vatrast kimozdíthattam a helyéről. Voltál már a vízmágusoknál és az új világban?
2013. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, ugye arra gondolsz amikor az ereklye darabokat kell össze gyűjteni? És utána átengednek egy portálon ilyen mocsaras helyre ahol kell szerezni egy bandita ruhát.(Mellesleg azt hol szerezhetem meg?A bandita ruhát.) Amúgy mikor ér véget az a főtörténeti szál?(Ott a bónusz terepen.)Ha Raven-t megöltem? És utána csak azt nem értem hogy elv. ez a kieg.-vel együtt van ez a bónusz hely ahova a vízmágusok visznek el. Szóval hát Innos szeméről szól konkrétan a játék ezért gondolom a simában is benne van, és úgy tudom hogy a vízmágusokhoz is kieg.-vel lehet csatlakozni, szóval akkor nem hiszem hogy olyan vízmásus kellene aki arra a b. helyre velem jött. Szólj le ha nem logikusan gondolom, de akkor khorinis-ben kéne találni valakit.De kit?
2013. ápr. 8. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég hosszú az a kiegészítő szál azért. Mint említettem, elég régen játszottam vele, így bocsi, ha néha kicsit pontatlan vagyok.

Először is így van, banditaruhát kell szerezned, mert anélkül ha meglátnak, megtámadnak (ha meg majd visszamész Khorinisba, ott azért támadnak meg, ha nem cseréled le előtte a banditagúnyád). Ezt a kalózoknál teheted meg, akiknek meg kell csinálnod egy pár küldetést. De ezek nem olyan nehezek, mert vihetsz magaddal a táborból kalózokat, akik segítenek.

Ha megvagy minden küldetéssel, a kalózok vezére ad majd neked egy banditaruhát, amiben átosonhatsz a rablótanyára. Persze ott is megkapod a magad küldetéseit, és sokáig nem is tudsz majd bejutni Raven-hez. Amikor már sok-sok küldetés után végre igen, akkor viszont egy bejátszásban látod, hogy elmenekül valami teleportkapun át, és lezárja az ajtót.

Nosza, irány vissza a vízmágusokhoz, akik kiadják az ukázt, valami ősi kőtáblákat kell keresned régi romok között, szerte az egész térképen. Ha megvan mind, akkor képes leszel megidézni valami szellemet, aki elárulja, hogyan mehetsz Raven után.

Oké, ez is megvan, vissza a helyre, ahol a mocsadék megszökött előled. Mostmár ki tudod nyitni az ajtót, és elindulhatsz. itt még át kell verekedned magad fél tucat szobán, amelyek mindegyikében van valami csapda vagy rejtvény, végül megérkezel Ravenhez, akit egyszerűen le kell hentelni. Bár ez nem lesz olyan egyszerű, elég komoly ellenfél.

No, de végül csak sikerül ez is, nagy boldogan visszamehetsz a vízmágusokhoz, akik ezután visszatérnek veled az alap térképre, és valahol ezen a ponton tudod rávenni egyiküket, hogy ruccanjon már át Khorinisba, amíg Vatras nincs ott.

2013. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ez kellett. Am lovag vagyok 24-es szinttel az elég ehhez? És a fegyóm erősebb mint egy lovagi kard és 1 kezes kombó meg vmi 46 %-on áll.

2013. ápr. 8. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!