Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gothic 2 Night of the Raven...

Gothic 2 Night of the Raven zűrzavar?

Figyelt kérdés
Hali, régebben már végigjátszottam a Gothic 2-t, de akkor még kiegészítő nélkül. Most csak így találtam meg, és kicsit kusza (régebben mindent tudtam, hogy kell és hol kell), ezekkel az új küldetésekkel meg víz körés vonallal kicsit bezavarodtam. Ha csatlakozom a vízmágusokhoz, később még lehetek tűzmágus? És milyen hamar lehet elvégezni ezt a Jharkendar-i vonalat? Van végigjátszásom hozzá, az nem gond, csak nem akarok a vízmágusokhoz csatlakozni, ha emiatt később nem lehet a tüzesekhez.
2012. júl. 31. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
A három alaptábor nem változik, a Víz köréhez vagy mihez csatlakozz nyugodtan (kell is). Az új területre rögtön bemehetsz, ahogy kinyitottad a portalt.
2012. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Így már nyugodtabb szívvel ülök neki.
2012. aug. 2. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Remek, ez az egyik kedvenc játékom. Arra vigyázz, hogy a sárkányokkal mostmár nehezebb dolgod lesz!
2012. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azokkal eddig se volt könnyű dolgom :O Na helyes, szeretjük a kihívásokat :D
2012. aug. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!