Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Resident Evil játék? Miért az a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Nekem a legelső rész tetszik annál jobb nincs. A sok feladat miatt teszik annyira.

2013. ápr. 7. 22:59
1 2
 11/19 anonim válasza:
Elhangzottak itt vélemények egy esetleges Resident Evil 2 Remake-ról. Azoknak, akik a klasszikus részekkel kezdték a játékot, egészen biztosan tetszene egy ilyen project. Például én is nagyon örülnék neki. De nem tudom, hogy a mai világban ez a koncepció mennyire állná meg a helyét. A Capcom pedig nyilván nem szeretne bukni a játékkal. Ha a kiadó úgydöntene, hogy újra kiadja a Resident Evil 2-őt, akkor elképzelhető, hogy a mai kornak megfelelő igényekkel adná ki. Viszont, azt sem szabad elfelejtenünk, hogy a második rész egy zseniális játék, így egy olyan remake, ami hű maradna az eredetihez, talán meglepetést okozna az eladásokkal kapcslatban ;-)
2013. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Resident Evil 6!!

Azon belül a Jake&Sherry scene. :)

Alig várom a 7. részt!!! :D

Xboxon, egy jó lcd tévével, azért nem mondanám, hogy nincs hangulata, sztem iszonyat jó. :)

2013. ápr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"A 3 után megtörtént egy a capcom által szükségesnek tartott újítás amivel nekem semmibajom."


Te se vagy tisztába a Resi játékokkal A 4 még tartja magát a horror és akció megfelelő adagolásánál! :)

A 3. rész után még 4db régi stílusú rezi jött ki!


Resident Evil Code: Veronica

Resident Evil Zero

Resident Evil Outbreak 1-2


+2db játéktermi is PS2-re és a Resi 1 remake


Utána következett csak a 4!

2013. ápr. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát barátom tisztában vagyok vele mert ps1-óta tolom nekem is a régiek a régi kamera nézettel, túléléssel jönnek be de egy resi volt amit még szívesen toltam ki az a 4-volt. A többit csak időtöltésként meg ugye az osztott képernyő miatt toltam ki (Pc-n, megsúgom az 5-höz is van mód formájában). És még regélhetnék neked, hogy a régiek mennyire jók de azért az újaknak is adok esélyt még akkor is ha teljesen új, hátha egyszer mint a resi4-ben kelemesett csalódok.
2013. ápr. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem mesélhetsz 98 óta kezdtem a Resisést!

Eddig is tisztába voltam hogy van osztott képernyő PC-n is a Resi 5-be nem kell sugogatnod! :D

2013. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Mr. Fernando válasza:

Szerintem a második rész a befutó.


- Magával ragadó sztori

- Éppen megfelelő mennyiségű lőszer, és növény

- Változatos helyszínek

- Több szálon fut (A/B történet)

- Minden ellenséghez különféle stratégia (ez 1től 4ig igaz, nemúgy mint az 5-6ban hogy "lődd a sárga trutyit")

- Extreme Battle, HUNK, és Tofu

2013. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Gold_Apple válasza:
Nekem a R.E. Revelations 1,2
2016. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Sokan úgy tartják itt a kommenteket olvasva is látom ,h a resi 4 től lett akció orientált a széria ,ebben van valami,de szerintem a 4. Rész még mindig eszméletlenül jó és kiemelkedő darab igen itt tértek át a 3d-s környezetre és ebben a részben vesztek el a fejtörők is ,de szerintem a 4. Ben még egy nagyon fontos alkotó elem megmaradt az atmoszféra amit hihetetlenül eltaláltak eszméletlenül jó és olykor még ilyesztő is tud lenni.És hangulatában bizonyos részeken képes megidézni a nagy elődöket is.Részemről a top lista :

-Resident Evil remake(ami most már a steam-en ugyebár elérhető hd remasterd ként)

-Resident Evil 4

-Resident Evil code veronica x

-Resident Evil zero

-Resident Evil 2

-Resident Evil 3

Ezek az örök kedvenceim ,de azért még akad egy két rész ami okozott kellemes pillanatokat ,de nem érzem úgy ,h kiérdemelné ,h a listámra felkerüljön ilyen pl: a 7.-rész ami klassz meg minden ,de nekem már nagyon ilyen outlast,amnesia hangulat irányzatú nem rosz ,de örülök ,h nem az volt az első rezim amivel találkoztam.A revelations 1,2 tő sem volt annyira kaki,de már nem kiemelkedőek.És akkor a fos lista

-Resident Evil 6 (számomra messze ez a legszarabb rész leginkább a cod jut eszembe a toménytelen agyhalott jeleneteivel )

-Resident Evil 5

-Resident Evil outbrake 1,2

2017. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez már régi kérdés de szerintem aktuális bármikor.


Nekem a 7,8. De jobban húz a 8-hoz, mert ott van fejlesztési lehetőség, amíg előtte csak a talált/kraftolt cuccokat lehetett használni. Igaz itt is lehet/kell kraftolni de lehet a karakter képességeit és a fegyvereket is fejleszteni, ami miatt inkább mmo-ra kezd hasonlítani, persze rendes történet szállal.


De a hetes is nagyon jó, mert ott meg a történet szál mellett és a sok kihívás/kisebb logikai dolgok mellett volt benne para is meg jumpscare is :)


Tehát szerintem ezek a legjobbak, de semmiről sem lehet rosszat mondani mert a maga korában mind nagy király volt :)



Valakinek nem tetszik az mehet tovább, attól hogy az ő ízlésének nem megfelelő attól még nem szar.


Ennyit róluk, velük nem kell foglalkozni :)

2021. máj. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!