Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Resident Evil játék? Miért az a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Nekem a legelső rész tetszik annál jobb nincs. A sok feladat miatt teszik annyira.

2013. ápr. 7. 22:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem is.

Megvan a horror hangulata annak a nagy háznak.:)

2013. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Számomra a legjobbak!

Resident Evil 1 Remake

R.E. Zero,2,3 és a R.E. Dead Aim


Amúgy meg! :)

[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ez egy igazán nehéz kérdés.A 4-dik résztől kezdve én már nem tartom azokat igazi Resident Evil részeknek ezért csak a klasszikusok között választanék


Én azt mondom hogy a Resident Evil 2 mert az volt a legfélelmetesebb és valami hihetetlen egyedi hangulata van az atmoszféra,zene és egyéb dolgok miatt

2013. ápr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
0%
Hihetetlenül Sz@r mindegyik része,nem is értem hogy a Capcom minek erőlteti ennyire évente 2-3 részt kiadni kicsit túlzás!
2013. ápr. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%
Jól van ne itt vergődjél,menjél lövöldözni a COD-ban akkor lüke gyerek :)
2013. ápr. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A psx-es részeket szerettem (1-2-3). Miért, főleg az igazi túlélő hangulatuk miatt. De a remake is jó volt ami az első rész felújított változata (pc-re bépített emus változatban is elérhető örök hála a Nightlection Team-nek érte:D) Azért az újak sem rosszak de azokban már az akción van a hangsúly.
2013. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen a 4.dik résztől elrontották az egészet. Már nem volt meg az a hangulat ami az előző 3 részben ;)
2013. ápr. 8. 14:45
 8/19 A kérdező kommentje:
Egy RE 2 remake jó lenne :)
2013. ápr. 8. 14:46
 9/19 anonim válasza:

Üdv!


Nehéz kérdés, már csak abból adódóan is, mivel több részre is el tudom mondani, hogy tetszett. Gyerekkorom kedvence a 2. rész volt, tehát én is a klasszikus RE játékokkal kezdtem. De végülis a 4. rész volt az, amelyet a legtöbb alkalommal végigvittem, körülbelül 16 alkalommal. De nagyszerű játék még a Resident Evil: The Dakrside Chronicles is. Az különösen azért kedves nekem, mert a 2. részt is feldolgozták benne, és nagyon jó volt végigmenni a régi helyeken a mai kornak megfelelő grafikával.


A többi RE játékról nem ejtettem szót, de így összességében jelenleg én a 4. részt mondanám a legjobbnak. Ebben a játékban nagyon jól keverednek a horror elemek az akcióval. És a fogadtatás is azt sugallja, hogy megérdemli, hogy a sorozat élére helyezzem a Capcom eme gyönyszemét ;-)

2013. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egy pillanat én nem mondtam, hogy az újabbak rosszak. A 3 után megtörtént egy a capcom által szükségesnek tartott újítás amivel nekem semmibajom. A 4 még tartja magát a horror és akció megfelelő adagolásánál sőt szerintem az utolsó olyan game ami még megérdemli a Resident Evil nevet. Az 5-6 sem rossz de azok már színtiszta akciók amik nem nagyon hozták rám a frászt. Igen egy RE2 Remake nagyon jó lenne. És ugye említetettétek a Zero-t (beépitett emus eből is van) ami a csapat alappal újította főleg a jó öreg szériát, szintén remek game. A dark. chronible vagy mi ha jól emlékszem wii-re van így arról nem tok véleményt mondani.
2013. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!