Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Super smash bros brawl 99%...

Istenkillakikitt kérdése:

Super smash bros brawl 99% mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Great maze-be jobb felső sarok ba még mindig zöld zászló van pedig minden trófeát megszereztem bisztos mert neten is néztem nem tudom mi hiányzik lehet játékhiba? Mert másólt de tényleg minden pályán megvan minden a bonusz szereplők is de még mindig 99% segitség!

2013. ápr. 3. 20:31
 1/1 anonim válasza:

Én végigjátszottam a játékot.A Great maze-ban meg kell keresned az összes szereplőt és boss-t és le is kel győzni.Utána elkel mened arra a helyre ahol volt ezeknek a karaktereknek a szóbruk. (Ott ahol van a nagy lila ajtó)

Ott megpróbálsz bemenni a nagy lila ajtón (ha nem megy próbálkozz sokszor mert az egy kicsit bug-os) és azonnal ott vagy a fő boss-nál

2014. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!