Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoLban mi ez a sok undorító...

LoLban mi ez a sok undorító ember?

Figyelt kérdés

Leszedem a másik csapatból vki HPját kb. 30%-ra egyedül, jön egy "csapattárs", beleüt 2-t, utána megölöm az ellenséget még 1-2 ütéseel. Erre asszondja: killsteal fuck off report.


Meghal a "csapattárs", aztán az ellenségnek marad kicsi HPja és már messze jár, én lelövöm Ashe ultival. Természetesen report ashe ks noob.


Belefut az ellenségbe 1v3 fél HPval, kb. 1 hitelik, aztán sír, hogy fuck you noob ez no help report.


Aztán (a kedvencem): veszít a "csapattárs" 1v1-ben boton, míg én topon el vagyok foglalva a tornyot védve. Természetesen én vagyok a noob, amiért ő meghalt.


És akkor ezek közül legalább egy 10-ből 8-9 meccsben. Mi ez a sok hányadék? Elég sok multis játékkal játszottam már, és mindig vannak szar emberek, de ez viszi a díjat. A játék maga nagyon tetszene, de ez teljesen elrontja az élményt.


2013. márc. 30. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen nemcsak LoL-ban van, minden ingyenes jatek tele van ilyen pistikekkel
2013. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Honci válasza:
eu westen nem annyira sok az ilyen
2013. márc. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 AccountManagerkovács ***** válasza:

Ezért hagytam abba az egészet. Túl sok meccset vesztesz olyanok miatt, akik vagy direkt keresztbe tesznek neked vagy úgy gondolják, hogy hűdeprofik, aztán valójában egy karakterrel tudnak egyféle poszton játszani és mennek rankedbe. Életem legelső ranked meccse bukó volt, mert olyan jungelesünk volt, aki úgy jött gankelni, hogy a torony mellett besétált a bokorba, ott állt 3 percig, aztán továbbment és ennyi. Aztán mikor elküldtem az anyjába, amiért elvesztette nekünk a meccset és legalább kétszer végignézte full hpval, amint a társait megölik, anélkül, hogy segített volna, annyit válaszolt: "hagyjatok békén légyszíves".

És a tök ulti az, hogy még a botmeccseket is el lehet veszíteni, ha négy db 14-es szint alatti lengyel játékos alkotja a "csapatodat", akik kb. sosem látták se a pályát, se a karakterüket, se a tárgyakat, angolul nem beszélnek és feedelik a botokat...

Ha van négy barátod, akikre számíthatsz, csináljatok egy csapatot, de a lag és a disconnect ellen így sem tudsz mit csinálni...

2013. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!