Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó játék az SWtOR?

Jó játék az SWtOR?

Figyelt kérdés
véleményeket kérnék.megéri letölteni?

2013. márc. 30. 13:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban megéri GTN-ről unlockolgatni a cuccokat és mondjuk egy teljesen unlockolt preferred accounttal játszani, mint havonta 20$-t fizetni...
2013. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
F2P játékosként max a történet(ek) miatt érdemes,másért talán nem is.
2013. jún. 26. 17:48
 13/17 Lastinor válasza:

Viszont egy jobb kélánban ingyen is megvan mindened ami a p2p-knek kivéve a credit cap. annyi hogy GTM-ről megveszed a cuccokat nem kell befizetni


vagy megveszed kieget 5000 ft-ért és onnantól már csak artifact equipment kell.

2013. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha megveszed a kieget, akkor még nem csak az artifact eq. kell, mert a kieg.-el csak annyit érsz el, hogy átkerülsz preferred statusba, de még ugyanúgy hiányozni fog mondjuk a unify colors, vagy a display titles nevű unlock.


Kérdezőnek: Alapvetően igen, de (ahogy korábban is írtam) olyan 40-50-es szint környékére már eléred azt a szintet, ahol már tudsz elég kreditet szerezni ahhoz, hogy az unlockokat a galactic trade marketről is megvehesd és közel olyan szintre felhozd magad ingyenes játékosként, mint az előfizetők.

2013. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden válaszolónak a segítséget,tanácsokat!Amúgy szerintetek melyik a legjobb class?
2013. jún. 28. 13:26
 16/17 anonim ***** válasza:

Amelyiket a legjobban élevezed. :)

Nekem a Jedi Sage/Sith Sorcerer tetszik a legjobban.

2013. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mit csináljak ha azt írja adjam meg a bank kártya számot amikor paypal-ról utalok? És ha veszek 30 naposat akkor folyamatosan levonja vagy meglehet állítani, ha én csak ere az egy hónapra akarom?
2016. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!