Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó játék az SWtOR?

Jó játék az SWtOR?

Figyelt kérdés
véleményeket kérnék.megéri letölteni?

2013. márc. 30. 13:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem , a legnagyobb mmo bukás lett ..
2013. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a játékkal semmi baj sincs, mert jó játék lenne, ha nem rontották volna el az f2p-t...
2013. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

nem attól lesz egy játék rossz, hogy f2p. pont fordítva. attól lesz f2p, hogy rossz.


2012 elején megjelent, nem volt előfizető, hónapokon belül bejelentették, hogy f2p lesz, ami 2012 őszére következett be.


a fejlődés, karetkerkészítés, questrendszer, grafika mind fantaszikus, új, eredeti. az a baj, hogy a lényeg, az endgame el lett rontva, ezért nem játszanak vele, ezért lett bukás. a pve unalmas, monoton, a pvp kiegyensúlyozatlan, nehéz, és frusztráló. vannak eredeti ötletei és ha érdekes, akkor ajánlom hogy húzz ki egy karit lvl50-re mert az a rész tényleg klassz, de utána... bár ízlések és pofonok.

2013. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
szerintem nagyon jó
2013. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
most a netes online szarról van szó vagy a régi kotor 1-ről vagy a 2-ről mert a régiek ku-va jók voltak
2013. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

"netes online szar" lol...

Szerintem a legjobb mmo, mert sztoriorientált. Bár az én véleményem nemtom mennyit számít, mert kizárólag a pve érdekel, a pvp-t alapból kihagyom.

2013. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Lastinor válasza:
megéri letölteni mert nagyon jó játék :D a wow csak nevében jó amúgy meg és ha figyelnétek láthatnátok, hogy nagyszámban csappan a wow "népessége" már rég nem a legnépszerűbb mmo az swtor pedig semmiben nem ad kevesebbet mint a wow max párszinttel kevesebb van benne. a pvp nagyon jó én jobban szeretem és a flashpointok is nagyon jók :d emellett kapunk minden classhoz egy igen jól megírt remek kis történetet.
2013. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem a legnépszerűbb ? több mint 10millió előfizetője van még így is ..
2013. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az F2P játékosok viszont nagyon sok korlátozást kapnak...
2013. jún. 24. 17:06
 10/17 anonim válasza:
Ez igaz, nincs is értelme úgy játszani, elő kell fizetni és kész.
2013. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!