Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyi átlagba a metin2-őn...

Mennyi átlagba a metin2-őn lévő játékosok száma? (sima)

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 14:11
 1/4 anonim válasza:
5-6
2013. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"5-6" :D:D:D Ezen jót nevettem.


De amúgy kérdező ezt hogy érted? Melyik szerver, melyik birodalom? Pontosíts.... És persze napszaktól is függ. De 1db szerveren biztos van 100db online játékos, vagy több.

2013. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én ugyszeretek mmo-zni ahol sok player van.. Én az mmorpg-ket szeretem és ami a legjobb hogy magyar. Erre tökéletes a metin2, de én egy kihatl birodalomban és szeron vagyok sajna. Altair pirosak.. A kékek mindig többen vannak meg minden, szal kb hány online player altair szerverén? dél-dálután-este körül..
2013. júl. 18. 09:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Pegasus szerveren több élet van. Javaslom akkor menny át oda... Altairon nem tudom nézd meg a listát...: [link] Azért sokan barlangban fejlődnek lehet azért nem látod őket, nem mindenki ácsorog map1-en. :) Amúgy a CH-k között is van különbség, általában CH1-en vannak a legtöbben.
2013. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!