Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri még xbox-ot vagy...

Megéri még xbox-ot vagy playstation-t venni?

Figyelt kérdés
a fiamnak szeretnék húsvétra valami hasonlót,de nagyon nem értek az ilyen elektronikus kütyükhöz,úgyhogy próbáltam utána olvasni,és egyes oldalakon azt írták,hogy nemsokára megjelenik az xbox 720,és a playstation 4 is.Megéri így megvenni az xbox360-at,vagy a playstation 3-at.Légyszíves válaszoljatok,mert nagyon szorít az idő.Előre is köszönöm.
2013. márc. 23. 16:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én, barátom, szót se ejtettem a ps+-ról...

Csak kicsit idegesít, hogy valaki 10 ezer fölötti árról beszél holott valahol alig jár 8 ezer fölött....

2013. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Ha megnézed az 1 éves gold szolgáltatást barátom,akkor az bizony 10 rugó fölött jár... :) És én úgy tudom,hogy csak azzal tudsz netezni,DE javíts ki,ha nem így van...
2013. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
És de,amúgy van rá lehetőség,hogy ne kelljen hozzá megvenni a játékokat,xboxnál ennek csak annyi a hátránya,hogy néha újra kell flasheltetni,mert lehet hogy amiket időközben kiadtak játékokat,azokat már nem játssza le. Egy ilyen flash ára nem tudom mennyi,ha jól tudom 5000 forint körül mozog. De tapasztalataim szerint ezt nem kell olyan sűrűn csinálni,és még így is olcsóbb mint megvenni rá az összes játékot. De amúgy a neten néhol találni használt eredeti játékokat olcsóbban.:) Meg vannak üzletek,ahol ugyanúgy vehetsz ilyeneket (2000 forinttól,amiért persze nem újat kapsz,de vannak jó játékok annyiért,pl FIFA stb.)
2013. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz játékot venni, akkor egyértelműen egy xbox360-at kell venned. A ps3-nál elég macerás a flashelés, a következő generáció meg van egy olyan érzésem jó eséllyel kinyírja a warezt a tömegek számára.
2013. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#12


[link]

2013. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez esetben ne haragudjatok,én 576-ról tájékozódtam,de akkor rosszul tettem.:)
2013. márc. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!