Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A WoW összes kiegészítőjét...

A WoW összes kiegészítőjét vegyem meg?

Figyelt kérdés
Mikor a cataclysm kijött a sparban vagy 1000 forintért megvettem az alap+bc-t de nem volt pénzem a 2 másik kieg.-re és hanyagoltam, de most sehol sem tudom a lich kinget megvenni külön. Szóval ha megvenném a Mists of pandariat + felraknám az alapjátékot akkor nem tudnám normálisan használni?:D Mert most azon gondolkozom,hogy ha nem akkor megveszem digital kiadásban 55 euróért az egészet :) Köszi a segítséget.

2013. márc. 22. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnád sajnos, kell hozzá a többi kiegészítő is.
2013. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem,hát akkor valószínűleg elajándékozom ezt a 2 kiegészítőt az ismerősömnek, ha megveszem a digital editiont :) Köszi.
2013. márc. 22. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
A Lich King amúgy már ingyen van, ha megvan az alapjáték, ezért nem tudod megvenni.
2013. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Együtt a battle chesttel, nem?
2013. márc. 22. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, együtt van vele. De ha régebben vetted meg, amikor még csak alap+BC volt benne, akkor is kapod.
2013. márc. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rem. még nem vetted meg.

Egy jó tanács. Régiónak UK-t állíts be. Megjárod ha nem. :)

2013. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát a battlechest van meg amint írtam, és mivel ingyen jár hozzá a lich king így hát használom ezt :) és így kaptam 1 hónap ingyen játékot. Amúgy enGB azthiszem, de nem érzékeltem hátrányt. :D Bloodsclap szerveren játszom és bevettek egy nagyobb magyar guildba szóval a problémám megoldódott :D Csak a cataclysmet és mists of pandariat meg kell még vennem, hogy felmehessek 80as szint fölé. Ezekhez a kiegészítőkhöz nem adnak ingyen játékidőt?:p
2013. márc. 26. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!