Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A star wars knights of the...

A star wars knights of the old republic (SWKOTOR) ban 1. össze lehet jönni bastiláva? 2. Vagy legalább vissza lehet állítani a sötét oldalról?

Figyelt kérdés
Mind a ketöröl azt olvastam lehet, de már kijátszottam a világos és a sötét oldalt is és töbször is probálkoztam még sem megy. Végig arra játszottam,hogy össze jöjünk és már mondta is, hogy majd közli az ében héján mire jutott,de pont akkor fogodt meg Darth Malak hajoja és elvitték Bastilát,de mikor megprobáltam vissza tériteni a világos oldalra (már minden párbeszéd lehetőséget kiprobáltam szerintem) nem megy mindig az a vége hogy meg kell ölni. Hogy lehet vissza tériteni? Köszönöm előre is az értelmes válaszokat! HELP PLEASE!

2013. márc. 22. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=tCwxlKTLjq0


Itt több részre osztva megmutatja hogy a játékba melyik szöveget kell megnyomni ,hogy összejöjjetek. Remélem segítettem.

2013. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!