Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Oblivion sötét testvériség...

Oblivion sötét testvériség problémát hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mikor öltem meg ember...

Aludtam felkeltem és ott vólt a pasi hogy valami próbát ki kel álnom és bevesznek és meg mondtamhogy ez nemgem nem érdekel hagganyak békén nem őltem meg senkit ezitán véletrenűl valamit megmomntam aszem és adot egy kést (elvileg meg kéne valakit ölnöm) de senkit se szeretnék...

a kés se ledobni se eladni tudom mit tegyek?


2013. jan. 26. 14:17
 1/4 anonim válasza:

Ha nem akarsz a bérgyilkosoknak dolgozni, figyelmen kívül hagyod a küldetést, ennyi. A tőrt viszont csak akkor tudod eldobni, ha felküzdötted magad a Hallgató rangig.

Vagy visszatöltesz egy korábbi mentést, ha van. Vagy új játékot kezdesz.

2013. jan. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Előző vagyok.

Elvileg még ha kinyírod az aktuális munkaadódat a céh szentélyében, akkor is megszabadulsz: Vicente, Orchesta(nem próbáltam, nem biztos). Lucient viszont nem tudod, csak eszméletlenné válik. Itt van részletesebb leírás:

[link]

2013. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyire értesz az Obivionhoz több kiküldetés megakadtam remélem tudsz segíteni? pl:skype
2013. jan. 29. 14:20
 4/4 anonim válasza:
Nincsen skype-m, de ha itt leírod, talán tudok segíteni.
2013. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!