Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Féltek tőle? A minecraftban...

Zakiram kérdése:

Féltek tőle? A minecraftban van? Igen ő az tugyátok

Figyelt kérdés
nem értem... eccer 1.5 be nagyba játszok és feltűnik a spawner. rá néztem aszongyák: nem nem! de én nem hiszek bennük. szerintem létezik. ezért nem akakarok egyjátékosmódba játszani :( valaki mond egy okos tanácsot? amíg nem kapok választ adig nem is akarok egyjátékosmmódba lenni :D akor ink menyek szerverekre?

2013. márc. 16. 14:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Több kérdéshez is ezt írtam de leírom ide is!


Herobrine csak az Alpha verzióban létezett(egy patch erejéig)halál biztos hogy benne volt,mert Notch alá is támasztotta hogy benne volt.Eredetileg nagyon könnyűnek tűnt így a miencraft ezért berakott egy agresszív mobot ám de ez a mob túl agresszív volt és a játéknak lidérc nyomásos érzetet kölcsönzött.Ezért Notch vagy a MojangTeam-ból(aki berakta)valaki kivette...

2013. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Na jólvan.Herobrine benne volt a Minecraftban,nem tom,hogy a mostani modern verzíókban is bent lenne.Mindenki azzal jön,hogy nincs,mert nem találják a skinét.Hát b*zmeg,nem azért,de nem tűnt föl,hogy a játék ugyanazt a char fájlt használja Herobrine-nál,csak a szemét kibuggolja a játék.Na csónapot!
2013. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Kösz emberek a választ!
2013. ápr. 27. 09:48
 14/22 anonim ***** válasza:
MrxxxHUN-nak lehet igaza van... De bele kell ásni a játék gyökereibe (azaz a minecraft.jar-ba meg hasonlokba) és ott megtalálni a megoldást. Máshogy nem megy.
2013. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 daniel128 ***** válasza:
De MRXXHun akkor ha átírjuk a char.png-t más skinre ugyabúgy charra akkor az mi van az én skinemen lesz rajta csak a szeme lesz kilyukadva vagy mi?
2013. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam egy módot hogy a tehén belsejébe volt rejtve néhány szín és a megadott koordináták segítségével oda spawnlotak a színek a csirkére és kék volt de megnéztem és a tehén belseje is kék volt.
2013. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
2013. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 daniel128 ***** válasza:

igen létezik itt egy kép egy herobrine spawnerről:

[link]

Történet: én hülyültem egy meghackelt beta 1.7.3-mas minecrafton és látok egy spawnert megnézem milyen és ezt láttam

2013. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 toki99 válasza:
az herozombie te tuti texturepack!
2013. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 daniel128 ***** válasza:
ez nem herozombie mert olyan nincs és default texture pack
2013. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!