Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Féltek tőle? A minecraftban...

Zakiram kérdése:

Féltek tőle? A minecraftban van? Igen ő az tugyátok

Figyelt kérdés
nem értem... eccer 1.5 be nagyba játszok és feltűnik a spawner. rá néztem aszongyák: nem nem! de én nem hiszek bennük. szerintem létezik. ezért nem akakarok egyjátékosmódba játszani :( valaki mond egy okos tanácsot? amíg nem kapok választ adig nem is akarok egyjátékosmmódba lenni :D akor ink menyek szerverekre?

2013. márc. 16. 14:54
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
akkor inkább tanulj meg helyesen írni.
2013. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
jó igaz kicsit bénán írok de azért benne van? valaki azt mondja ja másik meg azt hogy nem kinek higgyek?
2013. márc. 16. 15:00
 3/22 anonim ***** válasza:
Miért nem írod le kiről van szó? Herobrine gondolom...NEM LÉTEZIK!
2013. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
olvastam egy cikket és herobrine egy bug volt a béta verzióban. amugy én még ott sem találkoztam vele. De mért félsz tőle? A creepertől meg a zombitól nem félsz?
2013. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

Eredetileg én úgy tudtam hogy egy bug és még most is de ez a remény kezd szétfoszlani...


Egyszer a egyjátékos módban elkezdtem kalandozni egy 5 napig távol voltam az otthonomtól amíg nem tanultam meg iránytűt craftolni hazafelé 3 kutyával indultam 1 meghalt (creeper) amikor haza értem akk 9 gyémim eltűnt és a redstonnal működő kapuk ki voltak nyitva. elég idegsítő az hogy az emberek mindeféléket írnak róla de lehet hogy igaz ami ilyesztő. mert ami tény hogy a gyémánt nem sétál el és a redstone nem aktiválódik magától. Ez Béta 1.3.2-esben volt benne.De szemtől szemben sose láttam csak a nyomait.

2013. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
a 4 hez szólnék én is olvastam a cikket és az alfában benne van és mindig figyel de a többiben nincs :D
2013. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én ma (2013.03.21, 18:05) játszottam az 1.5-ös Minecraft-al. Peaceful fokozaton játszottam a bányában mivel a Creeper folyton felrobbantotta az utat. Egy vizes részhez elértem. Leraktam egy fáklyát mivel alig lehetett látni valamit. Miután leraktam egy fáklyát körbenéztem hogy van e valami értékes amit kitudok ütni (vas,arany,gyémánt), nemtaláltam semmit. Mire akarnám befalazni a vizes részt (azért akartam volna befalazni hogy ha később még visszamegyek a bányába akkor tudjam hogy arra voltam már és arra többet nem kell mennem, eddig mindenhol befalaztam) egyszercsak észrevettem hogy valami elfutott előttem a vízben balról jobbra, de tök gyorsan minthogyha nem is lett volna ott víz. Sajnos csak a csizmáját láttam (vas csizma volt). Nincs róla bizonyítékom mivel nem rögzítettem belőle semmit és képet sem csináltam róla. Nem hiszem hogy szörny volt mivel Peaceful-on játszottam. NEM MULTIPLAYERBEN JÁTSZOTTAM. Kicsit megdöbbentem :D
2013. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ha nem elég a hivatalos cáfolás, akkor kérdezzétek meg valamelyik haverotokat aki össze tud tákolni egy egyszerűbb JAVA programot hogy nézzen bele a minecraft kódjába. Ő is meg fogja mondani hogy nincs benne, nem is volt, tudom, mivel én is megnéztem. Nem értem mit kell ezen ennyit problémázni...
2013. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam hogy Herobrine volt az. Csak azt láttam hogy elfutott előttem valami amin vas csizma volt. Am még megvan a mapom pont ott ahol láttam azt a valamit.
2013. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amúgy azért nem tudtam írni a Herobrinet mer több kérdés is van erről köszi a válaszokat de azon a vascsizmás történeen még gondolkozom...kicsit megnyugodtam.. köszi a válaszokat!
2013. márc. 27. 19:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!