Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 gondok. Miért akad?...

Sims 3 gondok. Miért akad? Miért nem változtathatok a beállításokon?

Figyelt kérdés

Feltettem az alap játékot és két kieget. Kb. egy napig rendesen ment, majd elkezdett akadozni. Olvastam, hogy több kiegészítővel előfordul ez a probléma másoknál is. Letöröltem az egyik kieget, és szintén egy napig nem volt gond, de aztán csak megjelent a bibi.


Amikor csak az alappal játszottam, semmi de semmi gond nem volt. A két kiegészítőnél vettem észre, hogy az van beállítva, hogy a simek ne öregedjenek. Ezt hiába állítottam át, mindig visszaugrott az eredeti beállításra. Sőt, akármit akartam átállítani ez történt.

Aztán, ahogy említettem, letöröltem az egyik kieget... a beállítás ugyan úgy nem működött de a napok teltek a simeknél. Eljött a szülinap! És a vicc, hogy másnap még egy szülinap volt! Konkrétan két nap alatt fiatal felnőttből öregek lettek a simek!!


Ilyenkor mégis mi a teendő? Törölni kell és újra tenni? Ez megoldás lehet?


Többször tettem már fel, több gépre is a játékot de ilyen még nem volt...



2013. márc. 15. 11:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!