Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild wars 2ben mindent át...

Guild wars 2ben mindent át lehet írni?

Figyelt kérdés
Szeretnék vanni egy GW2-t, de egy account sokkal olcsóbb mint amúgy. Azt szeretném kérdezni, hogy mindent át lehet e írni. Értem email cím, jelszó, jelszóemlékeztető.

2013. márc. 10. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, at lehet irni, sot hasznalt accountnal ajanlott nagyon

de a jatek enyhe bukta, lehet hogy 1 honap mulva te is megbanod hogy megvetted

2013. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. te játszottál vele és nem tetszett vagy csak hallottad?

2. Ha próbáltad eleve szereted az MMORPGket?(Én imádom, pl wowwal is rengeteget játszottam.)

3. Van olyan élvezhető mint a wow?

2013. márc. 10. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:

3.5 evet Aion-oztam, + tobb mas mmo-t kiprobaltam, WoW-ot kitoroltem 8 perc uran

elovasarolt verziom van, megjelenes elott betaztam,

a jatek szep es jo, sok uj otlet van benne, csak nincs endgame, elered a 80-at es beall az unalom,

headstart utan 3 honappal mar a fel guildem otthagyta a jatekot

2013. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De ez csak személyes vélemény inkább andryshtól. Az összes Guild Wars 2 kérdésre így válaszol. Én pl. még máig élvezem a játékot, és megtalálom a helyem 80-as szinten is. Csak annyi, hogy meg kell találni. Az endgame content nem 0, ugyanazt lehet csinálni mint az összes MMO-ban, azaz geart beszerezni, instázni, pvp-zni, wvw pvp-zni, világot felfedezni, jumping puzzlezni, live storyra menni, world eventre menni, craftolni... Tudnám sorolni sokáig :)


Amúgy szerintem a GW2 a legjobb MMO amivel eddig játszottam. Most nem szeretnék megint regényt írni róla, egyszerűen minden oldalról jobb, mint az általános MMOk. A structured pvp-vel még sokaknak gond van, ugyanis csak skint tudsz igazán szerezni benne, de a tournamenten már igazán nehéz győzni, jó csapat kell jó taktikával és jó képességekkel. Mindenképp vedd meg, de a supergamer(com)-on, ott a legolcsóbb.

2013. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4, bar csak az en velemenyem lenne, es nem tobb ezer mas jatekose is
2013. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!